Zahradní slavnost aneb vítáme léto

23.06.2022

Rok se s rokem sešel a my se mohli opět sejít na zahradní slavnosti, kde jsme společně oslavili konec školkového roku, popovídali si, řekli si o budoucích plánech a také se s někým
 i rozloučili. Ale popořádku.

Po úvodním přivítání rodičů jsme s dětmi ukázali, jak vypadá náš běžný ranní kruh, představili naše nejoblíbenější básničky a písničky a nakonec to rozjeli na "Hejbni kostrou".

Téma letošní slavnosti se neslo v duchu "Moje milé tělo - není, co by neumělo". A tak jsme si mohli zkusit spoustu zajímavých aktivit, u kterých jsme mohli vyzkoušet, jak naše tělo a smysly fungují.

Čekalo nás hned několik dílniček jako např. jógovačka, hmatovačka, dechovačka,.. Naschvál si zkuste, jak dlouho vydržíte se zadrženým dechem, jestli po hmatu poznáte dinosaura anebo si tělo upravit do pozice želva! :)

Jako každý rok proběhlo pasování předškoláčků na školáky. Úkoly děti zvládly levou zadní a opravdu již mohou v září nastoupit do velkého světa školáků. Budete nám moc chybět!

Tento rok byl obohacen proslovem Mirči, která představila naše plány do budoucna, povídala o transformaci Zajíčka a také odhalila nový název a logo. ZAYA.

Příští rok bude opět rokem veselým a bohatým na zážitky.
Už teď se na všechny po prázdninách moc těšíme. Ahoooj.


Fotogalerie